OPINIE KLIENTÓW

Na życzenie i za zgodą klientów, możliwość referencji telefonicznych.

Współpracowałem z Pawłem podczas (zwieńczonego sukcesem) wnioskowania o kredyt hipoteczny. Korzystam tez z jego strategii inwestycji finansowych. Rozmowa z Pawłem przebiega zawsze rzeczowo i konkretnie. Zawsze jest chętny do pomocy i wiadomo, ze chce załatwić sprawę jak najlepiej dla klienta. Zna dobrze wszelkie finansowe oraz okołofinansowe tematy, a jeśli nie zna to wskaże kogoś odpowiedniego. Ponadto specyficzny styl, duża bezpośredniość oraz niecodzienne poczucie humoru Pawła bez wątpienia wpływa pozytywnie na atmosferę spotkań i rozmów biznesowych.

Marek Kinformatyk

Serdecznie polecam doradcę Pawła Karcza, gdyż bardzo pomógł mi w załatwieniu kredytu mieszkaniowego, a nawet mógłbym powiedzieć, że załatwił to za mnie sprawnie, korzystnie i mogę polecić go z czystym sumieniem.

Piotr Spracownik kolei państwowych

Pan Paweł Karcz jest osobą przyjazną dla klienta, potrafi wytłumaczyć wszelkie sprawy związane z zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego. Co więcej zna się na tym:-) W czerwcu 2016 roku zdecydowałem się na zakup mieszkania pod wynajem. Cały proces tj. od znalezienia mieszkania poprzez zaciągnięcie kredytu w banku i na koniec znalezienie lokatorów trwało 2 miesiące. Oczywiście nie było by to tak szybko gdyby nie chęci i wiedza Pana Pawła. Polecam!!!

Maciej Mżołnierz zawodowy

Z całego serca polecam pana Pawła jako świetnego doradcę finansowego. Pan Paweł pomagał mi w kwestii kredytu hipotecznego i wszystkich czynności około kredytowych. Współpraca rozpoczęła się od analizy mojej sytuacji finansowej, następnie dobór najkorzystniejszego wariantu, omówienie kwestii formalnych, potem już tylko dostarczenie dokumentów i reszta toczyła się „za sprawą Pana Pawła”, ja tylko pojawiłam się w banku na podpisanie umowy. Szybko, sprawnie, bardzo jasno i klarownie. Pan Paweł bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytania niemal o każdej porze 🙂 pomaga w kwestii dokumentów a przy tym jest bardzo cierpliwy i serdeczny, ma wspaniałe, ciepłe podejście do człowieka. To bardzo dobry człowiek, jakich mało.
Z pewnością każdy będzie zadowolony ze współpracy z Panem Pawłem. Ja na pewno przy następnej kwestii związanej z finansami zacznę od telefonu lub maila do Pana Pawła.

Gabriela Lbanking operations specialist

Nie znając wcześniej tej firmy, z duszą na ramieniu postanowiłem skorzystać z jej usług.

I co???

Nie dość, że jestem właściecielem mieszkania w Krakowie w świetnej lokalizacji w rozsądnych pieniądzach, to jeszcze mam lokatorów, którzy tam mieszkają i finansują z nawiązką kredyt.

Chłopcy, którzy prowadzą firmę ogarneli wszystko. Dewelopera, bank i najemców. Nie dość, że ogarneli to jeszcze nic ode mnie nie wzięli 🙂 A teraz zupełnie poważnie – z czystym sumieniem polecam. Są profesjonalni, uczciwi, a przede wszystkim pełni zapału i energii. Daleko zajdą.

Maciej Mzastępca dyrektora zakładu karnego

Z agencją nieruchomości w Krakowie One Estate współpracowaliśmy w pełnym zakresie usług tj.:
*pomoc przy wyborze nieruchomości
*wsparcie przy uzyskaniu kredytu hipotecznego
*pomoc przy znalezieniu najemcy
Podczas załatwiania niezbędnych formalności mogliśmy liczyć na kompetentną poradę. Spotkania przebiegały sprawnie i w miłej atmosferze.
Rekomendujemy usługi One Estate jako rzetelnych i profesjonalnych partnerów w zakresie obsługi rynku nieruchomości.

Anna M, Tomasz Mspecjaliści, branża budowlana / przemysł

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem. Kiedy pomagał nam Pan przy kredycie, cały czas mam wrażenie, że pracuję z kompetentną osobą, która jest w stanie rozwiać moje wątpliwości przy wszystkich szczegółach związanych z kredytem, oraz załatwić za mnie formalności. Bardzo sobie cenię fachowe doradztwo i zaoszczędzony czas!

Łukasz Kinformatyk

Jestem zadowolona ze współpracy z Panem Pawłem Karczem jako doradcą finansowym.Jest profesjonalny, przekonywujący, w sposób zrozumiały wyjaśniający zawiłości bankowości (inwestycje, lokaty itp.). Łatwy kontakt osobisty i e-mailowy. Bardzo dużo się nauczyłam.

Danuta Klekarz

Kontakt do Pana Pawła Karcz dostałem od znajomego.  Ze współpracy jestem bardzo zadowolony, gdyż zaledwie po kilku dniach do spotkania Pan Paweł w sposób profesjonalny i nienaganny znalazł mi najemców do mieszkania, z których jestem bardzo zadowolony. Z całą pewnością mogę polecić  współpracę z tak świetnym doradcą.

Krzysztof Bżołnierz zawodowy

Na tle wcześniejszych doświadczeń związanych z inwestowaniem w rynek nieruchomości, dziś mam poczucie, że znalazłam kompetentnego i wiarygodnego partnera. Podejście do klienta zarówno pana Pawła, jak i Damiana cechuje z jednej strony merytoryczny profesjonalizm (wiedza, kontakty, umiejętności), z drugiej autentyczna troska o interes klienta (dostępność, szybkość działania, rzeczowość odpowiedzi, wychodzenie na przeciw potrzebom). Doskonałe efekty współpracy, dotyczące różnych wyzwań, wymagały ode mnie minimalnego zaangażowania i nie były związane z żadnym stresem. A to cenię sobie szczególnie wysoko. Serdecznie polecam współpracę z OneEstate.

Dorota Sprzedsiębiorca, coach

Naprawdę polecam usługi Pana Pawła! Przy załatwianiu formalności kredytowych, właściwie wszystko zrobił za mnie, przy okazji wynegocjował marżę poniżej 1%.  Ja miałem tylko podpisać umowę.
Podczas następnego spotkania namówił mnie do inwestowania. Oczywiście nie żałuję.

Roland Winżynier, branża budowlana

Paweł to świetny specjalista. Obsługuje moje finanse osobiste od ponad 5 lat i ma świetne wyniki. On naprawdę jest dobry w tym co robi, co widać po efektach. Doradca finansowy to za mało. Ja bym go nazwał specjalistą od spraw finansów.

Grzegorz Gprzedsiębiorca, branża wydawnicza

Jestem bardzo zadowolony z współpracy Panem Pawłem. Jako kompetentny i skrupulatny doradca finansowy zapewnił, że otrzymałem najtańszy na rynku kredyt hipoteczny. Szeroka wiedza w zakresie ekonomii i pomysłowość przyczyniła się do pozytywnego zakończenia trudnej transakcji.

Borys P.inżynier, branża telekomunikacyjna

You truly get the most profitable option on the market of financial services & consultancy. Pan Pawel did a great research on my queries. As a foreigner, it was crucial to understand all options I have as if I was a local. Here at Pan Paweł’s office my unique solution was found within 1,5 months. So I’m happy to own my home and hope your experience will be as good as mine.

Svitlana Sdigital marketing analyst

Szczególnie cenię sobie dobry kontakt z Doradcą. Wyczerpująco wyjaśnia mi wątpliwości i odpowiada na pytania, zarówno drogą mailową, jak i telefonicznie. Dyspozycyjność Doradcy zasługuje na wysokie uznanie.

Łukasz Freżyser

Zwabiony reklamami podpisałem w 2010 umowę oszczędzania w funduszach inwestycyjnych, w 2011 straciłem 20% kapitału. W 2012 umówiłem się na spotkanie z panem Pawłem, przekonał mnie do aktywnego inwestowania. Od tej pory zaczynam zyskiwać na funduszach. Polecam.

Sławomir Winżynier

Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Pawłem Karcz.

Bardzo dba o interesy swoich klientów.

W moim przypadku polecił mi zainwestowanie pieniędzy w mieszkanie na wynajem i znalazł najemcę. Załatwiając za mnie wszystkie formalności i dbając o każdy szczegół, zaczynając od umowy z developerem, przez pomoc w wyposażeniu mieszkania (pracownicy z jego polecenia itp…) do samej notarialnej umowy z najemcą.

W 100% polecam każdej osobie aby trafili w swoim życiu na tak uczciwego doradcę.

Kamila Pprzedstawiciel handlowy, branża gastronomiczna

Szczerze polecam usługi Pana Pawła. Ja powiem tak: jak zawsze byłem zrażony do tego typu doradztwa, tak po przygodzie z panem Paweł podchodzę do tego nieco inaczej. Pan Paweł pomógł mi przy kredycie hipotecznym: tłumacząc cały proces; załatwiając większość formalności (szkoda tylko że się nie podpisał na umowie kredytowej!); wybierając najlepszą ofertę i wspierając mnie merytoryczne (ale i duchowo) na każdym etapie walki o kredyt.

Sławomir Kinformatyk

Serdecznie polecam doradcę Pawła Karcza, gdyż bardzo pomógł mi w załatwieniu kredytu mieszkaniowego. Przedstawił mi dokładną analizę ofert kilku banków i pomógł mi wybrać najbardziej dla mnie korzystną . Mogę polecić Go z czystym sumieniem.

Mirosława Mpolicjantka

Pan Paweł jest osobą bardzo kompetentną w dziedzinie finansów. Bardzo indywidualne podejście do klienta sprowadza się do właściwego, stosownego do możliwości finansowych doradztwa w dziedzinie podejmowania kredytów, inwestycji krótko oraz długoterminowych. Zawsze otwarty na potrzeby klienta. Współpracuję z panem Pawłem od roku w tematyce planu inwestycyjnego. Polecam kontakt z panem Pawłem.

Marzena Mnauczycielka

Pan Paweł jest pierwszym doradcą, który nie zapomina o swoich klientach. Dzięki swojej stronie jego opinie i porady są dostępne cały czas. Oprócz tego jest zawsze gotowy do spotkania na żywo.

Paweł Cprzedsiębiorca, branża turystyczna

Pana Pawła poznałam przypadkiem – moja mama nie mogla pójść na spotkanie w sprawie swojego kredytu hipotecznego, wiec poszłam za nią. Pan Paweł tak wszystko jasno objaśnia, a przy tym był tak miły i sympatyczny, że postanowiłam skorzystać z jego pomocy przy załatwianiu mojego własnego kredytu (wcześniej chciałam to zrobić „o własnych siłach” nie ufając szczególnie takim doradcom). Cały proces starania się o kredyt dzięki pomocy Pana Pawła przebiegał bardzo sprawnie, jasno i zakończył oczywiście sukcesem. Jednak największym atutem Pana Pawła, ze klient ma wrażenie, że może zapytać o wszystko i po 100 tys. pytań Pan Paweł odpowie niezrażony na kolejne.

Joanna Hprzedsiębiorca, branża geodezyjna

Pan Paweł dał się poznać jako profesjonalista, podchodzący z wielkim zaangażownaiem do wykonywanej pracy. Dla Niego ważne jest przede wszystkim dobro i zadowolenie klienta, którego traktuje jak równorzędnego partnera biznesowego. Jednocześnie Pan Paweł jest niezwykle ciepłym, uczciwym i pomocnym człowiekiem, o jakich w dzisiejszych czasach niezwykle trudno!

Po pierwszym spotkaniu w sprawie kredytu mieszkaniowego z Panem Pawłem od razy wiedziałam iż jest to „właściwa osoba na właściwym miejscu” i z pewnością doskonale pokieruje moją sprawą. Pan Paweł dokonał analizy możliwości moich możliwości finansowych, sam zaproponował odpowiednie inwestycje deweloperskie, dopasował oferty kredytowe z banków, wspólnie także „zwiedzaliśmy inwestycje”. Koordynował także wszelką współpracę z baniem, z deweloperem. Wszelkie formalności związane z kredytem wykonał za mnie 🙂 Moim „obowiązkiem” a w zasadzie przyjemnością było wybranie odpowiedniego mieszkania.

Każdemu kto planuje zakup mieszkania, kredyt szczerze polecam osobę Pana Pawła, a na pewno nie będzie żałował współpracy.

Polecam jako partnera biznesowego, ale przede wszystkim takze jako człowieka, niezwykle przyjaznego i ciepłego 🙂

Marcelina Lpracownik umysłowy

Korzystam z usług Pawła Karcza od ponad dwóch lat i z czystym sumieniem mogę je polecić. Jak wiele innych branża finansowa bardzo dynamicznie się zmienia i aby być na bieżąco trzeba poświęcać dużo czasu jej codziennemu śledzeniu. Jeżeli ktoś może robić to sam – lepiej dla niego, ja nie mogłem sobie na to pozwolić więc zarządzanie swoją polisą powierzyłem Pawłowi i nie żałuję swojego wyboru. W ciągu dwóch lat stan środków na niej wzrósł o 30 procent, z miesięcznych wyciągów zniknęła kilkudziesięcio-złotowa opłata za używanie portfela modelowego, którego skład swoją drogą nie zawsze był aktualizowany na czas.

Tomasz Rprzedsiębiorca, branża informatyczna

Z Panem Pawłem Karcz współpracujemy od ładnych paru lat. Przez ten okres, spotkania z Panem Pawłem to czysta przyjemność. Zawsze w pełni przygotowany do każdego spotkania, nawet w najdrobniejszym szczególe. Nie ma dla niego tematów tabu, zawsze udziela konkretnych odpowiedzi, mówi jak jest i nie owija w bawełnę. Zawsze uczynny, skory do pomocy i zaangażowany w to co robi w 100 %. Jeżeli potrzebny z nim kontakt zawsze oddzwoni, w pełni można na niego liczyć. Inni doradcy powinni się od niego uczyć jak podchodzi się do klienta. Według nas to mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy na Pana Pawła. Jeżeli ktoś jeszcze nie współpracowała z tym Panem to gorąco polecamy, pełen profesjonalizm.

Bożena, Robert Pkierownik ds. technicznych, żołnierz zawodowy

Doradca, którego pasją są finanse. Dla którego inwestowanie to środek do spełnienia marzeń i spokojnego życia. Dlatego cieszę się, że trafiłam do Pana Pawła.

Małgorzata Spracownik umysłowy
Don`t copy text!