Marcelina L

Pan Paweł dał się poznać jako profesjonalista, podchodzący z wielkim zaangażownaiem do wykonywanej pracy. Dla Niego ważne jest przede wszystkim dobro i zadowolenie klienta, którego traktuje jak równorzędnego partnera biznesowego. Jednocześnie Pan Paweł jest niezwykle ciepłym, uczciwym i pomocnym człowiekiem, o jakich w dzisiejszych czasach niezwykle trudno!

Po pierwszym spotkaniu w sprawie kredytu mieszkaniowego z Panem Pawłem od razy wiedziałam iż jest to „właściwa osoba na właściwym miejscu” i z pewnością doskonale pokieruje moją sprawą. Pan Paweł dokonał analizy możliwości moich możliwości finansowych, sam zaproponował odpowiednie inwestycje deweloperskie, dopasował oferty kredytowe z banków, wspólnie także „zwiedzaliśmy inwestycje”. Koordynował także wszelką współpracę z baniem, z deweloperem. Wszelkie formalności związane z kredytem wykonał za mnie 🙂 Moim „obowiązkiem” a w zasadzie przyjemnością było wybranie odpowiedniego mieszkania.

Każdemu kto planuje zakup mieszkania, kredyt szczerze polecam osobę Pana Pawła, a na pewno nie będzie żałował współpracy.

Polecam jako partnera biznesowego, ale przede wszystkim takze jako człowieka, niezwykle przyjaznego i ciepłego 🙂

Marcelina Lpracownik umysłowy

Udostępnij ten artykuł:

Don`t copy text!