USŁUGI

Tani kredyt hipoteczny, dopasowany do Twojej sytuacji:

Zadzwoń do mnie, umówimy się na spotkanie, na którym dobierzemy wstępnie 2-3 oferty banków, ustalimy wariant kredytu i zaczniemy do niego przygotowania. Masz moją opiekę na każdym etapie procesu kredytowego.

Pomoc w poszukiwaniu mieszkania, także w celach inwestycyjnych:

Dobrze wiesz, że inwestowanie w nieruchomości na wynajem to jedna z bezpieczniejszych i zyskowniejszych form inwestowania.

Pomoc w serwisowaniu mojego bieżącego produktu finansowego:

Sam jestem posiadaczem kilku takich umów, dodatkowo aktywnie pomagam klientom, którzy wymagają serwisu i porady. Robię to z powodzeniem od kilku lat. Moim zdaniem, tak jak z samochodem, Wasz produkt inwestycyjno – oszczędnościowy powinien posiadać fachową opiekę. Musi też być odpowiednio dobrany do Waszych potrzeb i być tani w utrzymaniu.

Zwiększona konkurencja po 2010 roku spowodowała znaczne zmniejszenie kosztów prowadzenia aktualnych programów. Przykładowo, koszt roczny mniejszy o 2 p.p., po 10 latach spowoduje zwiększenie zysku o ponad 20%!

Sensowne lokowanie środków:

Na spotkaniu ustalamy, co dla Ciebie jest najważniejsze, jakie masz cele w bliskiej i dalszej przyszłości. Wysłucham jakie masz doświadczenie i na podstawie tego zaproponuję Ci rozwiązanie. Ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

Jak mogę to wykorzystać dla siebie?:

Pomnożone w efektywny sposób pieniądze możesz wykorzystać w celu:

  • powiększenie własnego majątku
  • zabezpieczenia siebie i rodziny
  • wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego
  • edukacja dzieci,
  • wyższa emerytura
Don`t copy text!